Profesjonalne odkamieniacze Durgol nareszcie w Polsce!

Dystrybucja Durgol na terenie Polski dla filtrosfera.pl

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od sierpnia firma Pozzani Polska, właściciel sklepu filtrosfera.pl, została wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów szwajcarskiej marki Durgol na terenie Polski. Zaczynamy od 2 najpopularniejszych w Europie produktów, które już od dziś możecie kupić w naszym sklepie.

 

Specjalnie dla nas na rynek Polski marka Durgol opracowała powiększoną butelkę uniwersalnego odkamieniacza – 750ml, a każdy produkt posiada opis i instrukcję w języku polskim!

Odkamieniacze i środki czystości DURGOL

 

Rodzinny biznes z tradycją

Historia marki Durgol (Düring AG’s ) sięga 1951 roku. Ponad 65 lat temu Maria Düring­Keller, babka obecnych właścicieli marki wpadła na pomysł tego wielkiego obecnie biznesu podczas zwykłego sprzątania. Aby nie tracić czasu i energii na szorowanie toalet, łazienki, kranów z uporczywego kamienia wzięła sprawy w swoje ręce i wynalazła bardzo efektywny środek odkamieniający. Tak narodził się Durgol. Następnie Maria ruszyła w drogę ze swoim produktem od domu do domu, nie stroniąc od szorowania toalet w swoim eleganckim żakiecie, aby zaprezentować skuteczność działania środka.

Uniwersalny odkamieniacz Durgol - historia

Szwajcarska przedsiębiorczość

W 1963 jej syn Walter Düring-Orlob dołaczył do rodzinnego biznesu, wnosząc ze sobą nową świeżość. Nie tylko wyposażył firmę w pierwszą w pełni automatyczną linię rozlewczą, ale także opracował nową formułę środka odkamieniającego zapewniającego także unikalne zabezpieczenie przed korozją. Środek ten jest stosowany do odkamieniania metalowych produktów od 1968 roku. Dziś znany jako Durgol Express –

Maria Walter - Durgol założenie

 

Sekret sukcesu

Marka Drugol to synonim „szwajcarskości”, niezawodności i najwyższej jakości. Od 1951 roku produkty Durgol są wciąż rozwijane, aby zapewnić ich nieustanną efektywność w zmieniającym się świecie, zapewniając jednocześnie im status „Eco-Friendly”. Gama produktowa obejmuje obecnie środki praktycznie każdego domowego urządzenia, które może borykać się z problemem osadzającego się kamienia (ekspresy, czajniki, krany, zlewy, toalety, prysznice itp.) zapewniając najwyższą jakość czyszczenia.

Uniwersalny odkamieniacz Durgol - historia rozwoju

Zapraszamy do zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *